Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Pleun ter Haar Romeny-Wijffels Voorzitter
Jacqueline Wolff Secretaris
Marc Toebes Penningmeester
Bas Schöningh Technische Commissie
Edward van der Marel AB jeugd en (Jong)Senioren en Evenementen
Odette van Wageningen Jongste jeugd
Wedstrijdsecretariaat
Liza le Feber Jongste jeugd
Johann Boven Jeugd
Ingrid van der Pijll Zaalhockey
Vincent Bohté Senioren
Arbitrage
Mathijs Groenink Contactpersoon Arbitrage, CS+ coördinator.
Vincent Bohté Indeling Zondag Scheidsrechter indelingen voor senioren wedstrijden, o.a. team toewijzing.
Heleen Leverstein Spelregelcursus Organiseren van spelregelcursussen. - Locatie - Docent - Examinator - Cursusavonden
Gijs lutje Beerenbroek Indeling Zaterdag
Hanke van der Velden Lid
Edward Pasman Lid
Lijncoördinatie
Maycke Tielemans Meisjes A
Hans van Ee Jongens B
Jeannette Schreurs Meisjes B
Jacoline Timmer Jongens C
Suzanne Steenpoorte-Klijnstra Meisjes C
Noortje Elias Jongens D
Nicole van Vught Meisjes D
Carole Huntjens Trimhockey
Rick Anderson Trimhockey
Jantine Bremmer Meisjes E
Donata de Bruin Meisjes F
Jantine Bremmer Jongens E
Donata de Bruin Jongens F
Pieter-Dirk Waltheer Panasj
Ledenadministratie
Paulien Engles Contributie inning
Esther van Casteren Lid
Josselien van Huet Lid
Communicatie & Marketing
Odette van Wageningen Coordinator
site redactie Mailadres
Gilbert den Hertog Webmaster
Madeleine Meerten-De Bruijn Lid
Evenementencommissie
Marieke Kanters Lid
Gevonden voorwerpen
Leontine Maxwell Lid
Saskia Moorman Lid
Jeugdbestuur
Cecile Kooman Voorzitter
Materiaal Commissie
Coletta Hoogendoorn Lid
Sponsor commissie
Reinier Koops Voorzitter
Odette van Wageningen Lid
Chretienne Langerak Lid
Otto Wilten Lid
Sportiviteit & Respect
Ernst Jurgens Lid
Sportveiligheid, gezondheid & letselpreventie
Ernst Jurgens Lid
Technische Commissie
Bas Schöningh Voorzitter
Antonet Hoorneman Secretaris
Emy van Schijndel Meisjes A
Gerard Kloosterboer Jongens A
Emy van Schijndel Meisjes B
Gerard Kloosterboer Jongens B
Renée de Kuyper Jongens C
Martijn van Mancius Meisjes D
Renée de Kuyper Jongens D
Martijn van Mancius Jongste jeugd
Zaalhockey Commissie
Ingrid van der Pijll Zaalhockey Coördinator
Lonneke Dalderop Zaalhockey Coördinator
Jolie van Beek Coordinator
Nicole van Putten Coordinator
Wim Duijzer Coordinator